Këngëtari Flori Mumajesi këto ditë ka ndërprerë çdo aktivitet muzikor për shkak të një lëndimi në krahror.

Por, edhe pse nuk mund të jetë afër fansave të tij në shumë vende ku kishte paraparë të performonte, ai nuk dorëzohet.

Flori ka shkruar disa fjalë për muzikën për të cilën ndjehet i bekuar që e shoqëron në çdo hap të jetës.

“Mund te mos kem lindur me kemishe!(me fat) Por nje gje eshte e sigurt, jam perqafuar me muziken ne degjimin e pare…Bekuar qe te kam dhe je aty gjithmone per mua. #muzikes #music” shkruan Flori.

Kënga e fundit nga Flori është “Karma”, të cilën e solli në bashkëpunim me Brunon, Klajdin dhe Dj Vicky.