Fliten e përfliten për një lidhje të mundshme, por Flori dhe Liberta asnjëherë nuk kanë pranuar nëse janë në lidhje.

Në profilin e tij në Instagram, Flori ka publikuar sot një foto në të cilën u shfaq me Dj Vickyn, shkruan lajmi.net.

Ky i fundit kishte vënë një gomë plazhi dhe Flori e përshkroi atë, duke ia shtuar edhe fjalët “MODA FUNIT….ANANASI @vikkraja me ne fund realizoi endrren e tij per ta bere nje foto si te gjithe me nje FLAMINGO, rosakun, mjelmen, paten ca eshte ajo gjeja qe po dalin te gjithe ne foto????”.

Pak javë më parë, Liberta ka qenë në pushime dhe një nga fotografitë që ka sjellë në rrjete sociale shfaqet me një gomë të tillë dhe në mesin e të gjithëve që ‘thumboi’ me këtë postim është edhe Liberta Spahiu.