Ajo është njëra ndër këngëtaret më të përfolura ne mediet rozë.

Është kjo këngëtarja e njohur Fjolla Morina e cila përveç muzikës që ajo bën, pothuajse gjithmonë ka marrë gjithë vëmendjen për jetën e saj private dhe për format e saj bombastike të cilat nuk heziton t’i shfaq aspak para të gjithë fansave të saj.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shihet me rroba e shtrirë në vaskë.

Ndërkohë ajo shihet me tushin në dorë duke e përdorur si në vend të telefonit.

“Na po ju nijna.. ju a po na nini”, kishte lënë mbishkrim Fjolla.

Ndryshe “Vet Ke Met”, është projekti i fundit nga Fjolla.