Mesfushori i Monacos, Fabinho, dëshiron që t’i bashkohet rivalit Paris Saint-Germain, pavarësisht interesimit nga Manchester United.

Sipas RMC Sport, Fabinho veçse i ka pranuar kushtet me PSG-në dhe transferi mbetet prioritet për klubin e Unai Emery, që së fundi shpenzoi 222 milionë euro për Neymar.