Një nga moderatoret sportive më seksi dhe më të përfolura në media është ngatërruar me aktoren italiane Manuela Arcuri.

Bëhet fjalë për Eva Muratin. Në fakt është vënë re ngjashmëria mes dy bukurosheve të ekranit.

Vetë Eva ka publikuar në Instastory dy foto, ku në njërën shfaqet ajo, ndërsa në tjetrën është Manuela, por emri poshtë fotos është ngatërruar.

Në fotot e përzgjedhura duket qartë ngjashmëria mes tyre çka e ka bërë më të thjeshtë këtë ngatërresë të qëllimshme.