Ermal Mamaqi ka postuar një fotot në instagram me rreperin e mirënjohur Rigers Rajku i njohur si Noizy.

Mamaqi ka shkruar që një hit i ri do vijë së shpejti dhe ka bërë shaka me disa vargje. ‘Eci rond ti mos e krruj
s’bejm transport po s’beri buj
puna paster s’ka te huj
birr uj, birr uj, birr uj…