Këngëtarja nga Kosova Era Istrefi mbrëmjen e djeshme ajo ka performuar në skenën e “Untold Festival” në Rumani. Sic shihet nga video, Era ka ndërruar jo vetëm look-un por edhe veshjen.

Me një bluzë rrjete dhe me gjysmen e gjoksit zbuluar, ajo kendoi dy kenget e saj Bonbon dhe Redrum.

Its harder than it looks, but fucking worth it ?

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Thank you #Romania??

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

?#untoldfestival ?

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on