Eni Koci është një nga këngëtaret më seksi shqiptare.

 Ajo ka publikuar një foto ku ka nxjerrë në pah format e saj trupore ekstremisht bombastike. Gjithashtu në këtë foto bie në sy dhe veshja e saj me një stil të veçantë.