Këngëtarja Enca Haxhia është ndër këngëtaret me aktive në rrjete sociale.

Ajo bën shumë postime brenda ditës, shumica prej tyre tejet provokuese.

Në një foto që ka shpërndarë së fundi në profilin e saj në Instagram, Enca u shfaq shumë tërheqëse.

Ajo kishte veshur një palë bikini me ngjyra që vinin në pah gjoksin e saj të bujshëm si dhe një palë pantallona të shkurtëra.

Enca këto ditë po shijon suksesin e këngës ‘Ciao’ dhe po vazhdon ta promovojë atë në mbrëmje muzikore nëpër vende të ndryshme.