Këngëtarja bombastike Enca Haxhia ka provokuar me foton e fundit që ka postuar në rrjetet sociale.

Në imazhin e publikuar ajo shfaqet joshëse dhe provokuese si asnjëherë tjetër teksa shfaqë gjinjtë e saj bombastik.