Enca Haxhia minuta më parë ka publikuar një foto në Instagram. Kjo pamje e Encës ka tronditur fansat, pasi që ajo zbulon shumë nga trupi i saj.

Me pozitat e saj dhe ekspozimin e pjesëve intime ia arrinë të duket një bombë e vertetë. Në sy bie gjoksi i saj bombastik.