Këngëtarja Enca Haxhia është një nga më të ndjekurat në rrjetet sociale dhe këtë simpati ajo di gjithnjë si t’ua kthejë fansave të saj.

Paraqitjet e saj janë gjithnjë provokuese dhe me imazhe të tilla, këngëtarja e fillon edhe mëngjesin.

Në një fotografi të publikuar së fundnmi në InstaStory, Enca shfaqet para pasqyrës, teksa fokuson të pasmet e saj seksi