Enca Haxhia është mësuar gjithnjë që të provokojë me imazhet e saj dhe këtë herë ka zgjedhur ta bëjë që herët në mëngjes.

“Mirëmëngjes dhe natën e mirë”, shkruan ajo si diçiturë të fotos, së publikuar në orët e para të së hënës, ku shihet me reçipeta të zeza duke ekspozuar gjinjtë e bëshëm.

Këngëtarja herë pas here publikon foto provokuese, por mëngjesi i së hënës e ka gjetur zgjuar për shkak të koncerteve të vona.

Ajo pushoi në fillim të verës disa ditë, ndërsa tashmë ka një axhendë të ngjeshur koncertesh.

Enca shfaqet në formë të mirë fizike, ku krenare për linjat e saj nuk stepet t’i ekspozojë.

 

Goodmorning ☀️ & Goodnight ?

A post shared by ENCA (@enca) on