Këngëtarja Enca Haxhia vijon turin e saj të koncerteve në qytete të ndryshme.

Këtë herë ajo ka publikuar një video në profilin e saj në SnapChat ku shfaqet në makinë dhe shkruan se është duke iu drejtuar një shkuma-party. Ajo që bie në sy është gjoksi i saj, të cilin Enca nuk lë rast pa e ekspozuar.

T mobile In article [4] Laor