Enca Haxhia duket se nuk është më beqare

Kjo në bazë të një statusi që këngëtarja e ka postuar në rrjetet sociale kohëve të fundit.

Këngëtarja duket se është e dashuruar dhe në këtë status ajo sikur përshëndet të dashurin e saj.

“Enca & për mu mënon, tash nga largësia”, ka shkruar ajo, duke lënë të kuptohet se personi i apostrofuar jeton larg saj.

Enca ka qenë subjekt i thashethemeve të fundit, sidomos pas këngës “Ciao”, ku në njëfarë forme ajo bën diss kundër labelit OTR, pjesë e të cilit ishte deri me tani.