Ditën e sotme nëpër portale qarkulluan disa foto ku dukeshin bisedat e aktores Eliona Pitarka, me një djal të pasur. Bisedat ishin mjaft intime dhe përhapja e tyre sigurisht që do shkaktonte bezdi te aktorja. Menjëherë ka ardhur edhe reagimi i saj, duke u shprehur shumë e indinjuar për këto biseda, dhe duke i mohuar kategorikisht që janë bërë prej saj.

Reagimi i plotë i Elionës

“Wtf A ju vjen turp, a jeni ne terezi ?! A keni cipe a keni familje a cfare dreqin keni ju ?! Qe plasni nga smira dhe zilia dhe jeni te mbushur me helm e vrer kundrejt meje ( edhe pse e cuditur per arsyjen) e kam marr vesh! Por qe te arrini deri ketu sa te shpikni biseda te tilla te shemtuara e te neveritshme nuk ma kishte marr mendja! Kush dreqin mund ta besoj qe une i paskan lene per ti bere ne fb keto biseda o injorante njerez ! Me vjen shume keq qe paskeni perfshire dhe nje koleg e nje familjar ne kete llumin tuaj ! Nje njeri me dy fije mend ne koke e kupton qe keto jane biseda te shpikura nga profile fallco vetem per te me demtuar !”