Çunat e kombëtares janë surprizuar sot nga vizita e papritur e një prej gazetareve më seksi që ka media sportive në Shqipëri.

Ka qenë pikërisht gazetarja seksi Ilda Bejleri, e cila ka vizituar ekipin kombëtar ku ata janë akomoduar. Ishte vetë Ilda që ka postuar në Instagram një foto ku shihet të ketë dalë me Elseid Hysajn, Andi Lilën dhe Ansi Agollin duke shkruar: Atmosferë kuqezi.

Besohet se motivi i vizitës së Ildës, ka qenë një intervistë.