Më herët u raportua se këngëtarja mjaft e suksesshme Xhensila Myrtezaj është duke shijuar momentet e fundit në atë të ashtuquajturën ‘Festa e Beqarisë’.

E surprizuar nga mikeshat e saj, në një ambient të mbushur me lule dhe tullumbace, Xhensila shijoi momente emocionuese në prag të martesës së saj me aktorin Bes Kallaku.

Më poshtë keni edhe një video ku tregohet një pjesë e festës së Beqarisë ku i “ftuar” është edhe një striptist.