Këngëtarja e re Orhidea Latifi – Kida ka qenë këtë verë mjaft e angazhuar me koncerte.

Muajin e kaluar ajo solli edhe projektin e saj të ri këngën “Pe du”, e cila u prit mirë nga fansat.

Ajo shquhet për performancën e saj skenike, ndërsa edhe në veshje është mjaft e fokusuar.

Së fundmi, Kida ka publikuar një fotografi mjaft provokuese në InstaStory.

E veshur në një fustan të zi, të hapur te pjesa e gjoksit, këngëtarja dukej joshëse dhe atraktive.

Me këtë paraqitje, Latifi duket të ketë bërë për vete një pjesë të mirë të fansave të saj.