E dashura e Bleros ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram.

Afrona Dika ka rregulluar fytyren me efekte të photoshop-it-, shkruan Indeksonline. Kjo na shtynë të mendojmë se ajo nuk është e kënaqur me pamjen që gëzon.

Megjithatë, ajo duket bukur dhe thjeshtë.

Kujtojmë se këngëtari Blero dhe Afrona janë në lidhje dashurie tash e një kohë të gjatë.