Ajo e shpalli fejesën e saj me John Noble muajin e kaluar.

Dhe nuk ka dyshim pse ajo e ka bërë për vete të fejuarin, derisa Vicky Pattison u shfaq më seksi se kurrë me një dekolte të hapur, në darkën e Ann Summer në Oxford Street në Londër, të premten mbrëma,

29 vjeçarja dukej tejet seksi e veshur në të zeza me një sako të bardhë sipër krahëve.

Bukuroshja kishte nxjerrë gjoksin shpërthyes, duke marrë gjithë vëmendjen me elegancën e saj