Një ngjarje e rëndë dyshohet se ka ndodhur sot në Shkodër.

Policia bën me dije se dyshohet se janë mbytur tre fëmijë të cilët po laheshin në liqenin e Shkodrës.

Uniformat blu ndodhen në vendngjarje dhe ka nisur kërkimet për gjetjen e trupave.

Detaje të tjetra pritet të dalin rreth ngjarjes në orët në vijim.