E keni parë mbi ujë, shumë herë në bikini por jo nën ujë dhe kaq seksi.

Fjala është për Luana Vjollcën e cila ka ardhur me një foto të rrallë, shkruan Indeksonline.

Ajo ka ndarë me miqtë në Instagram një fotografi ku shihet nën pishinë. Të pasmet ‘bombë’ janë vënë edhe kësaj radhe në fokus të kësaj fotoje e cila pa dyshim është tejet e mrekullueshme.