Duket se vajza e Tom Cruise nuk duket fare si babai i saj. Ajo i ngjan krejtësisht nënës, Katie Holmes, ndërkohë që sot ajo është parë me shumë stil gjatë një shoppingu në SHBA.

Katie, e cila ka një kopje të saj, vajzën Suri, janë nënë e bijë që më se shumti komentohen në Hollyëood.

Suri, e cila shumë pak ka ngjarë në babin e saj, aktorin Tom Cruise, është e njohur që nga vegjëlia për stilin e saj interesant, madje pas ndarjes ajo ka edhe një biznes me modë që e udhëheq bashkë me nënën e saj.

Ato janë parë në një shopping, për çka janë edhe të njohur, në New York të dielën, derisa paraqitja e tyre është komentuar si shumë me stil dhe me shije.

Global