Bukuroshja e spektakleve në Itali, Bellen Rodriguez, shfaqet ‘topless’ në Ibiza.

E fejuara e pilotit të Moto GP, Andrea Iannone, tashmë është kthyer nga impenjimet e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe po shijon pushimet.

Shijojini dhe ju fotot e mëposhtme.