Këngëtarja Genta Ismaili ka përjetuar një humbje të rëndë.

Babai i saj ka ndërruar jetë dhe këtë lajm e ka konfirmuar motra e Gentës, Mani, përmes një fotografie të hedhur në Instastory, shkruan lajmi.net

“RIP, I love you so much bab” ishte shkrimi i lënë në foto.

Këtë humbje, Genta e përjetoi disa ditë pasi publikoi këngën e re në bashkëpunim me Nurteel dhe Albatrit Muçiqi!