Shpesh-herë jemi mësuar të shohim lajme rozë në lidhje me partneret e futbollistëve të huaj, por edhe ata shqiptarë nuk mbeten aspak pas sa i përket bukurisë së femrave që kanë në krah.

Sara Shehu, e fejuara e ish-mbrojtësit të Tiranës që aktualisht luan te Shkëndija e Tetovës, Olsi Teqja, është duke shijuar pushimet e kësaj vere dhe më poshtë mund të shikoni disa foto mjaft seksi të sajat…