Jo shumë javë më parë, çifti Mesut Ozil dhe Amine Gulse e bën publike lidhjen e tyre.

Ata u shfaqen në krahët e njëri-tjetrit në pushime, ku sollën shumë fotografi së bashku.

Meqenëse Ozil është më shumë i angazhuar rreth futbollit, aktorja ka gjetur kohë të relaksohet në plazh.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën u shfaq e veshur me bikini dhe pa grim në fytyrë, duke treguar bukurinë natyrale që ka.