Aktori 42 vjeçar Leonardo DiCaprio nuk e ka ndërmend të ndalet së shikuari emrat shumë më të reja në moshë.

Së fundmi po përflitet që 23 vjeçarja Lorena Rae, të jetë e dashura e tij e re,

Ajo ka treguar format e saj tejet seksi trupore në palestrën New York’s Dogpound të dielën, me një mike të saj.

Modelja gjermane dukej sensacionale, derisa tregoi këmbët e gjata seksi dhe barkun e sheshtë