Të dy janë personazhe të njohur njëri nga Shqipëria dhe tjetra nga Kosova.

Pak ditë më parë në media të ndryshme qarkulloi lajmi se Bruno ishte në një lidhje me bukuroshen nga Kosova, Arta Nitaj e cila është përfolur për një lidhje edhe me djalin e Hashim Thaçit. Bruno dhe Arta nuk i mohuan këto lajme, por as nuk e pranuan lidhjen e tyre. Por së fundmi ka ardhur dhe konfirmimi. Bruno ka postuar foto me aktoren, edhe pse i ka mbuluar fytyrat me shkrimin ‘karma’.