Antonio Cassano mendon se Paulo Dybala është mbivlerësuar.

Ish sulmuesi i Interit dhe Milanit, Antonio Cassano, nuk beson se ylli i Juventusit, Paulo Dybala kushton 100 milionë euro.

“A vlen Dybala 100 milionë? Për mua, ai nuk mund të luajë për Realin ose Barcelonën”, ka deklaruar Cassano për Gazzetta dello Sport.

“Patrik Schick (Sampdoria) është më i mirë se Dybala dhe për shkak të karakteristikave që ka unë e këshilloj që të bashkohet me Interin”, ka deklaruar