Stevan Jovetic dhe Antonio Candreva mund të largohen nga Interi gjatë këtij muaji

Dy yjet e Interit, Stevan Jovetic dhe Antonio Candreva mund ta vazhdojnë karrierën në Premierligë.

Sipas Calciomercato.com, Chelsea shumë shpejtë pritet t’i bëjë ofertë Interit për Candreva, përcjell Express.

Kurse, Jovetic kërkohet nga Newcastle Untied dhe skuadra e sapo inkuadruar në Premierligë, Brighton.