Ky vit po del të jetë shumë i suksesshëm për këngëtaren Dua Lipa, e cila po vazhdon suksesshëm hapave të karrierës së saj.

Së fundi, Dua publikoi një foto përmes së cilës tregoi se është shfaqur në kopertinën e revistës “Grazia”.

“Grazia” është revistë italiane që ka të bëjë me modën dhe në ballinën e saj Dua dukej për mrekulli e veshur në fustanin blu.

Këngëtarja dje festoi ditëlindjen e 22-të në një ambient ku ishin të pranishëm miqtë dhe familja.