Pas suksesit me këngën “New Rules”, Dua Lipa po shijon pushimet dhe për ta bërë këtë ka zgjidhur Italinë dhe pikërisht Caprin.

Këngëtarja 22-vjeçare duket se e ka gjetur edhe të dashurin e ri.

Dua ka postuar një foto në “Instagram” mbi një varkë së bashku me një djalë, i cili mësohet se quhet Paul Klein dhe është këngëtar.