Armina Mevlani duket se ka pasur një person shumë përzemër që në vitet e saj të adoleshencës, dhe nuk po flasim për Shkëlzenin.

Në një foto të postuar në Instastory, blogerja na ka prezantuar me një poster të vjetër të aktorit të famshëm Johnny Depp, dhe madje po të shohim me vëmendje mbi të ka shenja buzëkuqi, që tregojnë se ajo ka qenë e ndoshta vazhdon të jetë fanse e tij.
“Kujtime Adoleshence”, shkruan ajo me humor.