Marina Fara është një nga vajzat më të komentuara, sidomos pas ndarjes nga i fejuari saj biznesmen dhe për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Por duket se një foto e bërë publike nga faqja e Instagramit “Demaskime Shqiptare” po qarkullon gjerësisht në rrjetet sociale. Në foto duket Marina shumë e afërt me një burrë, të shtrirë në një skaf.

Sipas “Demaskime’ thuhet se ai është partneri i saj, mirëpo asgjë nuk është e konfirmuar dhe as Marina nuk ka reaguar për këtë lajm.