Tashmë ka filluar të këndojë edhe në dasma.

E ndonëse është viti i parë për të në këtë lëmi, Dafina Dauti ka pasur dhe vazhdon të ketë shumë dasma ku do të këndojë gjatë gjithë verës, shkruan lajmi.net

Ajo në Instagram ka publikuar një video teksa shihet se po këndonte në një dasmë, në kohën kur çifti po priste ëmbëlsirën e dasmës.

Për këtë çast romantik, Dafina kishte zgjedhur këngën ‘Martesa Jonë’për ta kënduar, duke krijuar një emocion të madh me zërin e saj karakterisitik.

Videon e plotë mund ta ndiqni:

 

?? @rolandm_official

A post shared by Dafina Dauti (@dafina.dauti) on