Ai është padyshim njëri ndër reperët më të njohur e më të pëlqyer në vend.

Është ky reperi Cozman i cili përvec kësaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së tij me këngëtaren e njohur Altuna Sejdi-Tuna, transmeton Gazeta Express.

 E derisa Tuna tani është e martuar me Patris Berishën dhe kanë një djalë Tianin e vogël, Cozman ende si duket është single.

Këto ditë Cozman ka lënë për pak anash angazhimet me mbrëmje të shumta muzikore e koncerte të ndryshme duke shijuar pushimet e tij, por jo i vetëm.

Ai përmes disa fotografive që ka postuar në profilin e tij në Instastory shihet se është së bashku me shokët e tij.