Bukuroshja Kim Kardashian është paraqitur me një fustan të shkurtër, që duket më e dobët por që është në një gjendje të tmerrshme

Bukuroshja si duket ka pirë shumë alkool gjatë festimit të ditëlindjes por që dukej tepër e bërë tapë pavarësisht se dukej bukur.

Festa u bë bashkë me familjen derisa Kylie Jenner e festoi ditëlindjen e saj të 20’të në Los Angeles.

Por, prapë Kim gjeti mënyrën për të ra në sy, duke përdorur shumë alkool dhe të dukej në këtë gjendje siç po e shihni më poshtë.