Këngëtarja Çiljeta Xhilaga  ka ardhur më e pikëlluar se asnjëherë më parë.

Ajo sapo ka publikuar baladën e saj më të re në bashkëpunim me Alores.

“Pa ty jetoj” është një këngë kushtyar dashurisë së humbur. Ciljeta ndryshe nga herët e tjera që ka sjellë videoklipe ritmike deh me shumë ngjyrë këtë herë dominohet nga e zeza.

Nuk dihet nëse kjo këngë ka marrë spunto nga jeta e saj e vërtetë dhe thashethemet se lidhja e saj me Alban Hoxhën  ka marrë fund.