Chloe Goodman ka paraqitur anën e saj seksi derisa është paraqitur shumë seksi në pushimet e saj në Barbados

Ky nuk është njëri prej pushimeve të saj të vetme pasi që ajo është parë edhe në pushime tjera idilike në Maldive, Los Angeles, Sardinia, Bali, Cyprus, Lanzarote dhe Marbella.

Por këtë të mërkurë Chloe edhe njëherë nuk u ndal për të treguar linjat e saj gjtë një pushimi në Barbados.

Ish ylli i “Ex On the Beach” ra përsëri në sy ku kësaj radhe bëri edhe skena nudo gjatë paraqitjes se saj.