Me duhet kohë që të rregullojë disa gjëra!” Kështu ka bërë bukuroshja Chloe Khan derisa ka treguar se si e përjashtojë nga puna skuadrën e saj të makeupit dhe avionin privat pas paraqitjes katastrofike në “This Morning”.

Ajo ishte e gatshme ishte e gatshme të fliste në këtë emision për punën dhe jetën e saj.

Por pasi tregojë shumë thjesht për Eamonn Holmes dhe Ruth Langsford për jetën e saj, ylli doli me një postim në Instagram duke shpreh shqetësimet e saj të mëdha për makeupin gjatë intervistës.

Pas kësaj ajo i largoi tërë ekipen nga stafi i saj.

Në një postim të gjatë që ajo e paraqiti në storin e saj, bukuroshja 26 vjeçe tregojë se i ka përjashtuar nga puna artisten e saj dhe ka udhëtuar e vetme për në Spanjë për t’u qetësuar shkaku i këtij grimi.