Para pak minutash balerina Klaudia Pepa publikoi disa foto nudo të cila lanë me gojë hapur.

 Ajo u shfaq krejtësisht nudo dhe siç pritej shumë sensuale. Por ajo ka zhdukur nga qarkullimi një prej fotove më ngacmuese ku dilte qartazi në pah dhe gjoksi i saj. Nuk dihet pse Klaudia fshiu nga çdo postim këtë foto.