Gjithmonë në shkëlqim dhe e qeshur moderatorja ka rrëmbyer zemrat e publikut.

Arbana Osmani në publikimin e saj më të fundit ka treguar se po niset për diku, po pazbuluar destinacionin.

Nuk mungon në foton e saj dhe një koment i mikeshës së saj Xhemi Shehu.

‘Oo Pana..qe tani me ka mare malli’-shkruan Xhemi. Por në foton e publikuar në fytyrën e Arbanës ka diçka që nuk shkon.

Duket që moderatorja nuk ka fjetur mirë pasi dallohen qartë rrathë dhe rrudha rreth syve.