Duket se Brooklyn Beckham dhe aktorja Chloe Grace Moretz nuk qëndrojnë dot larg njëri tjetrit.

Verën e vitit të kaluar djali i David  Beckham i dha fund romancës me të dashurën e tij.

Por Beckhami është parë përkrah aktores Chloe Grace Moretz, duke rinisur lidhjen e tyre, të cilën e filluan në vitin 2014, raporton Daily Mail.

Ata janë parë duke ecur përkrah nëpër rrugët e Neë York Cityt.