Ylli botëror, Britney Spears, ka treguar edhe një herë linjat e saj trupore.

Ajo ka postuar një video në rrjetin social Instagram ku shihet e angazhuar.

Britney po punon shumë që t’i rikthehet furishëm skenës muzikore botërore dhe për këtë duhet të jetë në top formë.

T mobile In article [4] Laor

Në Instagram, Britney shihet se si kujdeset dhe punon për trupin e saj.

Dikur një superyll botëror, Britney vazhdon të punojë për t’u bërë konkurrencë yjeve të reja shqiptare që kanë pushtuar botën, si Dua Lipa, Era Istrefi dhe Rita Ora.