Ajo së fundmi ka pranuar madhësinë e gjoksit të saj natyror, pasi e kishte rritur në vitin 2014.

Deh Casey Batchelor, duket se është krenare me këtë gjë, pasi u pa e qeshur në një ditë plazhi në Portugali, të enjten, shkruan Daily Mail,

Ish-ylli i “Big Brother”, dhuroi një shfaqje tejet provokuese me një veshje të zezë, derisa i kryente stërvitjet herët në mëngjes.

Në fokus ajo kishte gjoksin e saj të bëshëm dhe të pasmet seksi