Një prej këngëtareve më të angazhuara në këtë sezonë është padyshim edhe Nora Istrefi.

Me gjithë këto angazhime, Nora përfundoi shumë suksesshëm këtë sezonë, shkruan lajmi.net.

Këto ditë, duket se këngëtarja ka vendosur t’i përkushtohet familjes dhe të qëndrojë më gjatë në shtëpi.

Si rrallë herë, Nora ka publikuar disa imazhe nga dhoma luksoze e saj, duke fokusuar shtratin dhe vaskën për relaks, fotos i ka vënë mbishkrimin “Dhoma ime”