Leonardo Bonucci, përforcimi i ri i Milanit, ka takuar ish shokët e Juventusit në grumbullimin me përfaqësueses e Italisë

Leonardo Bonucci është bërë bashkë sërish me Andrea Barzagliin, Giorgio Chiellinin dhe Daniele Rugani.

Përforcimi i ri i Milanit ka takuar ish shokët e Juventusit në grumbullimin me përfaqësueses e Italisë, përcjell Express.

Në foton e publikuar në rrjetet sociale shihet se si Bonucci stërvit ndaras nga ish bashkëlojtarët