Aktori britanik, Orlando Bloom, u pa me një tjetër grua në një plazh në Malibu ndonëse një ditë më herët ishte parë me këngetaren e famshme, Katy Perry.

Bloom dhe biondja dukeshin të jenë mjaft të afërt me njëri-tjetrin në Malibu, dhe pastaj në motoçikletën e tij.

Një ditë më herët, Bloom dhe Perry dukeshin të lumtur teksa përqafoheshin dhe putheshin në koncertin e Ed Sheeran në Staples Center.

Sidoqoftë, fotografitë e Orlandos me bionden mund të nënkuptojnë një tjetër situatë mes tij dhe Katyt-t.